Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

Hledáme nové spolupracovníky

Neustále budujeme kvalitní tým spolupracovníků schopných řešit složité úkoly.

Momentálně vytváříme toto nové pracovní místo:

OBCHODNÍK PRO TPV2000

Náplň práce:

  • Akvizice nových zákazníků
  • Aktivní volání
  • Plánování schůzek
  • Prezentace nabízených produktů
  • Zpracování cenových nabídek, kalkulace
  • Verbální i neverbální komunikace se zákazníkem
  • Obchodní cesty v rámci ČR, SK

Požadujeme:

  • Čeština aktivně, angličtina výhodou
  • Vzdělání min. SŠ s maturitou technického směru nebo VŠ technického směru
  • Znalost MS OFFICE
  • Znalost TPV2000 produktu výhodou
  • Kreativní myšlení a schopnost aktivní komunikace se zákazníkem
  • Úspěšné vedení obchodních případů
  • Praxe na pozici technolog min. 4 roky
  • Praxe v oblasti obchodníka výhodou
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Dlouhodobá práce na plný úvazek
  • Zázemí stabilní a úspěšné firmy
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Zaměstnanecké benefity
  • Služební telefon, notebook
  • Odborný růst v zajímavém oboru
  • Mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu výkonu

Zájemci o další informace volejte na 606/632939 nebo pište na info@tpvgroup.cz.

Reference od předchozích zaměstnavatelů výhodou.