Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

Informace

 3Dconnexion CadMouse je specificky konstruovaná pro práci v CAD prostředí. Rozlučte se s opakovaným klikáním na kolečko myši a seznamte se s přesným a pohodlným ovládáním díky pokročilému laserovém senzoru a vyhrazenému prostřednímu tlačítku myši. Mějte vše stále pod kontrolou prostřednictvím adaptivního kolečka pro posouvání zobrazení a budete se sami divit, jak jste kdy mohli pracovat bez funkce inteligentního zvětšování a zmenšování zobrazení Intelligent QuickZoom, která bez potíží a jediným klikepnutím na tlačítko přiblíží zobrazení na bod, na který se chcete soustředit.

 

 

 


SpaceNavigator® je 3D myš, která komukoliv umožní objevit volnost intuitivní, přesné 3D navigace ve více než stovce 3D aplikací. Jednoduše zatlačte, zatáhněte, otočte nebo nakloňte ovládací klobouček 3Dconnexion, čímž budete souběžně posouvat, zoomovat a otáčet modelem či scénou. Je to, jako byste drželi 3D model nebo kameru ve vlastní ruce.

 

 

 

SpaceNavigator® for Notebooks je přenosná 3D myš, která přináší intuitivní a přesnou 3D navigaci mobilním uživatelům. Při dvoutřetinové velikosti a poloviční hmotnosti ve srovnání s desktopovou verzí, je tato 3D myš perfektním společníkem pro designéry a uživatele 3D na cestách. Součástí produktu je také cestovní pouzdro.

 

 

 

Se SpaceMouse® Wireless máte volnou cestu k větší kreativitě. Volný prostor na vašem pracovním stole. Volný přístup ke špičkové 3D navigaci, zatímco prvotřídní bezdrátová technologie 3Dconnexion zajišťuje spolehlivé propojení na váš 3D obsah v reálném čase. Zahrnuje USB přijímač a micro-USB kabel.

 

 

 

SpaceMouse® Pro poskytuje špičkové 3D ovládání od 3Dconnexion v kombinaci s vyspělým ergonomickým designem a inovativním displejem na monitoru, zajišťující pohodlný a produktivnější způsob práce.

 

 

 

SpaceMouse Pro Wireless je pokračováním úspěšného výrobku SpaceMouse Pro (drátový model). Oproti předchůdci dodatečně používá bezdrátovou technologii 2.4 GHz od firmy 3Dconnexion a integrovaný akumulátor, jež funguje do dvou měsíců.

 

 

 

SpaceMouse Enterprise je dosud nejvyspělejší 3D myš od společnosti 3Dconnexion, která vám umožní okamžitě se zaměřit na aktivní úkol a zažít dosud nevídané pochopení 3D konstrukčních návrhů v reálném čase.

 

 

 

Když spárujete 3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise s myší CadMouse, dosáhněte daleko vyšší  fektivity a pohodlí.

 

 

 

objednat

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace