Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

2D Solid Edge - zdarma

 

2D CAD zdarma Solid Edge Drafting vychází z plné verze Solid Edge

Solid Edge jako jediný zástupce poslední generace CAD systémů nabízí modul pro zpracování výkresové dokumentace jako samostatné 2D řešení zcela zdarma a s českou lokalizací. Uživatel zvyklý pracovat ve 2D v AutoCAD, BricsCad nebo Cadkey v něm nalezne kompletní sadu nástrojů pro asociativní i neasociativní 2D kreslení a manipulaci s entitami, kótování, pozicování, práci s poznámkami a razítky tak jak to vyžadují strojírenské normy. Uživatelský komfort zajišťuje přítomnost funkcí pro práci s hladinami, bloky, styly čar a šrafování.

Součástí tohoto produktu je také velmi kvalitní překladač výkresů uložených ve formátech DWG, DXF, IGES nebo Microstation DGN.

Tento program je také velmi vhodný pro uživatele, kteří se chystají přejít z práce ve 2D na 3D. Díky tomu, že Solid Edge 2D Drafting je asociativní, může se uživatel seznamovat při kreslení ve 2D s funkcemi pro vytváření vazeb a kót které slouží k vytváření profilů při modelování ve 3D. Přechod do 3D tak pro uživatele představuje daleko menší zátěž, protože získal čas potřebný ke zvládnutí základních funkcí při práci v profilu konstrukčních prvků. To všechno bez ztráty produktivity při přechodu na nový systém a zdarma.

Kreslit je možno v jednotlivých listech výkresu, nebo použít 2D modelový prostor. V takovém případě si uživatel vytvoří plně asociativní 2D geometrii v měřítku 1:1 a posléze nechá vytvořit výkresové pohledy v potřebném měřítku včetně načtení odpovídajících kót.


      

Plnou verzi Solid Edge 2D Drafting můžete získat zcela ZDARMA na těchto stránkách http://www.solidedge.com/free2d/. Je to velmi jednoduché - stačí dodržet 3 kroky:

1. Zvolte, zda jste nový , nebo stávající uživatel

2. Vyplňte registrační formulář

3. Stáhněte plnou verzi Solid Edge 2D

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace