Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

NX CAD - Mechatronics Concept Designer

NX automatizační konstrukční řešení

Zaujměte multidisciplinární přístup ke konstrukci strojů, který bourá bariéry mezi elektrotechniky, strojními inženýry a automatizačními inženýry. Pokračujeme v revoluci v procesu navrhování strojů tím, že vám pomáháme navrhovat rychleji s vyšší kvalitou.

Integrovaný systémový inženýrský přístup

Sledujte požadavky zákazníků až po hotový návrh pomocí principů systémového inženýrství. Funkční model poskytuje společný jazyk pro paralelní spolupráci mechanických, elektrotechnických a automatizačních oborů, což vám pomáhá dodávat návrhy rychleji a s menším počtem problémů s integrací pozdě v procesu návrhu.

Otevřená rozhraní pro další nástroje

Použijte výstup Mechatroniky Concept Designer k dalšímu zdokonalování návrhů bez nutnosti předělávat data – to lze provést přímo několika obory.

  • Mechanickí konstruktéři mohou použít koncepční modely v NX pro detailní návrh
  • Návrháři elektro mohou použít data modelu k výběru senzorů a akčních členů
  • Návrháři automatizace mohou použít vačky a informace o provozních sekvencích z modelu pro vývoj softwaru

Schopnost simulace na základě fyziky

Rychle vytvářejte a ověřujte alternativní koncepty návrhu v rané fázi vývojového cyklu s využitím snadno použitelného modelování a simulace v aplikaci Mechatronic Concept Designer (MCD). Na rozdíl od nástroje založeného na  modelu vám MCD umožňuje vidět, jak návrh vypadá, a ověřit, že funguje.

Zatímco nástroje zaměřené na model vám ukážou geometrii a umožní vám modelovat součásti, my jdeme dále a umožníme vám ověřit, že váš produkt funguje, než jej postavíte. Toto ověření umožňuje Knihovna opětovného použití, ze které můžete rychle přidávat data do funkčního modelu. Tato data zahrnují klouby, pohyb, senzory, akční členy, chování při kolizi a další kinematické a dynamické vlastnosti každé součásti. To umožňuje fyzikální interaktivní simulaci k ověření provozu stroje, která zase detekuje a opravuje chyby digitálního modelu.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace