Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

Sestavené vysoce výkonné řešení CAD

NX CAD 3D Trial na 30 dní ZDE

Výhody

• Zvyšuje efektivitu návrhu produktu
• Urychluje procesy mechanického navrhování
• Zlepšuje spolupráci
• Snižuje plýtvání procesem návrhu
• Zlepšuje kvalitu návrhu
•Jediné prostředí usnadňuje proces od modelu k tištěnému dílu

Prvky

• Komplexní řešení návrhu mechanických produktů s bohatou sadou podpůrných nástrojů
• Vysoce výkonné modelování, kreslení a komplexní návrh sestav využívající synchronní technologii a konvergentní modelování
• Komplexní předkonfigurovaná řešení šitá na míru pro celou řadu aplikací návrhu produktu
• Výkon a flexibilita, která podporuje prakticky jakoukoli metodologii návrhu, ať už shora dolů nebo zdola nahoru

Shrnutí

Softwarové produkty NX Mach™ jsou sestavená řešení poskytující vysoce výkonné možnosti počítačově podporovaného navrhování (CAD) softwaru NX™, předního řešení pro mechanické navrhování. Nabízejí cenově konkurenceschopná řešení přizpůsobená konkrétním rolím, postupům a procesům při vývoji produktů ve čtyřech výkonnostních úrovních. K dispozici jsou upgrady s přidanou hodnotou pro přesun zákazníků z jedné úrovně do druhé. Každý balíček poskytuje kompletní možnosti pro produkční práci.

Řešení NX Mach 1, 2 a 3 zahrnují vše potřebné k integraci se softwarem Teamcenter®, aby poskytovaly volitelné rozšířené nástroje pro řízení inženýrských procesů prostřednictvím škálovatelné spolupráce a pokročilé správy.

Všechna návrhová řešení NX Mach sdílejí společného jmenovatele vysoce výkonné CAD funkce a výkonné 3D (HD3D) Visual Reporting s vysokým rozlišením, což umožňuje návrhářům a inženýrům rychle porozumět klíčovým prvkům jejich návrhů. Každá úroveň řešení staví na druhéa poskytuje stále sofistikovanější a pokročilejší možnosti návrhu.

NX Mach Designer

Toto základní řešení nabízí nástroje pro vytváření a úpravy návrhů typických mechanických součástí a sestav, s modelováním těles a kreslením, základním modelováním volným tvarem a návrhem plechů. NX Mach Designer obsahuje nástroje pro kontrolu návrhu, rychlé prototypování, publikování na webu, kontrolu ověřování, knihovnu pro opakované použití a vlastní spouštění programů. Nabízí také průvodce analýzou napětí a vibrací orientovaných na návrh.

Návrh produktu NX Mach 1

Toto řešení poskytuje všechny možnosti NX Mach Designer a zahrnuje nezbytné nástroje pro integraci do Teamcenter, aby poskytoval výkonnou správu dat a vizualizační schopnosti pro správu produktů a procesů.

Návrh produktu NX Mach 2

Balíček Mach 2 Product Design poskytuje rozšířené možnosti návrhu produktu, včetně flexibilního návrhu desky s plošnými spoji, ověřování platnosti, uživatelsky definovaných funkcí, vykreslování, 3D anotací pro informace o produktu a výrobě (PMI) a základního směrování.

Návrh produktu NX Mach 3

Balíček Mach 3 Product Design poskytuje vysoce výkonné řešení s funkcemi NX pro pokročilý návrh sestav, pokročilé modelování volného tvaru a analýzu povrchu, optimalizaci návrhu a ověřování lisovaných dílů.

• Základní kámen kompletního systému vývoje produktu
• Základ pro řízení životního cyklu produktu
• Rozšiřitelné o výběr přídavných aplikačních modulů
• Pracuje s povrchovou a fasetovou geometrií ve stejném CAD modelu

NX Cool Shape Design

NX Cool Shape Design je prostředí pouze pro modelování, které poskytuje nástroje NX pro rychlý a snadný vývoj složitých tvarů. NX Cool Shape Design obsahuje pokročilé nástroje volného tvaru a modelování dělení NX Realize Shape™.

Průmyslový design NX Mach 3

Mach 3 Industrial Design poskytuje širokou škálu návrhových nástrojů NX a rozšiřuje možnosti modelování ve volném tvaru pomocí NX Realize Shape, čímž přináší do prostředí NX výkonné možnosti modelování dělení.

Aditivní návrh NX Mach 3 s konvergentním modelováním

Řešení NX Mach 3 Additive Design with Convergent Modeling™ zahrnuje všechny možnosti návrhu Mach 3 Product Design a přidanou funkcionalitu pro navrhování dílů, které budou vyráběny pomocí aditivní výroby a 3D tisku. To zahrnuje pokročilé funkce konvergentního modelování pro práci s polygonovými modely a také specifické možnosti aditivní výroby.

Vylepšení základního designu prostřednictvím výroby

Softwarové balíky pro vytváření návrhů NX Mach poskytují komplexní a škálovatelný digitální vývoj produktů, který pokrývá všechny fáze procesu vývoje produktu, od základního návrhu až po výrobu.

Balíčky NX Mach transformují proces vývoje produktu a podporují dynamické změny v rámci organizací:

• Zvyšování inovací v celém procesu vývoje produktu
• Eliminace plýtvání lepším využitím času, materiálu a intelektuálních zdrojů
• Zlepšení kvality od začátku

Řešení návrhu NX Mach nabízí klíčové výhody:

• Jednotné řešení – bezproblémová integrace aplikací rychle šíří změny v informacích o produktu a souvisejících procesech
• Integrace Teamcenter – všechny nástroje potřebné k integraci s Teamcenter
• Automatizace založená na znalostech – opětovné využití znalostí o produktech a procesech napříč všemi prvky a fázemi vývoje produktu
• Integrovaná simulace a validace – komplexní nástroje pro simulaci a validaci kontrolují výkonnost a vyrobitelnost produktu v každém kroku vývoje produktu

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace