Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

Posouvá vývoj produktů díky vysoce výkonnému integrovanému řešení
pro návrh, simulaci a obrábění

Globalizace spolu se zvyšující se složitostí – produktů, trhů i vývojových procesů – jsou klíčové výzvy pro dnešní výrobní společnosti. Aby uspěli, musí být výrobci schopni si poradit s komplikovanými konstrukčními, analytickými a výrobními úkoly a zároveň musí zvládnout správu informací při jejich vzrůstající komplexnosti. Pokroky v informačních technologiích naštěstí umožňují se s těmito výzvami nejen vypořádat, ale zároveň umožňují vylepšit vývojové procesy.

NX, řešení pro vývoj výrobků
od společnosti Siemens PLM Software, poskytuje špičkové, vysoce efektivní technologie, bez nichž se neobejdete, chcete-li se vypořádat s komplexními úkoly a být konkurenceschopní v globálním měřítku. NX je vysoce integrované řešení s jednotným prostředím pro návrh, simulaci a obrábění produktů s bezkonkurenčními schopnostmi a flexibilitou. Řešení NX nastavuje nové hranice produktivity a efektivity a pomůže vám vyvíjet nové, inovativní produkty rychleji a s nižšími náklady.

Mimo integrace CAD/CAM/CAE poskytuje NX také nástroje pro spolupráci, správu dat, automatizaci procesů a podporu v rozhodování. Nástroje, které vám pomohou zlepšit vaše vývojové procesy a tím dosáhnout a následně si udržet konkurenční výhodu.

Společnosti po celém světě si uvědomují jasné výhody, které jim dává řešení NX pro vývoj produktů. Můžete u nich spatřit okamžité a dlouhodobé obchodní výsledky:
Nastavte své vývojové procesy tak, abyste pracovali chytře, lehce a účinně k dosažení inovací a zhodnocení obchodních příležitostí.
Čiňte rychle přesná rozhodnutí díky dostupnosti aktuálních informací a výsledků analýz, které vám lépe pomohou odhalit možné problémy. Spolupracujte efektivně se svými obchodními partnery a dodavateli prostřednictvím technologií pro sdílení, komunikaci a ochranu produktových či výrobních informací napříč dodavatelsko-odběratelským řetězcem.
Podporujte návrh od konceptu po výrobu s ucelenou sadou integrovaných nástrojů, které slaďují jednotlivé disciplíny, chrání celistvost dat a záměr návrhu. Díky tomu zefektivněte celý vývojový proces. 

V čem je NC nepřekonatelný

Robustní a výkonné řešení problémů. NX umožňuje při vývoji produktů řešit extrémně náročné problémy. Nástroje v NX disponují výkonem a schopnostmi pro efektivní práci se složitou geometrií či velkými sestavami. Pokročilé možnosti simulací si v NX poradí i s těmi nejnáročnějšími úkoly v oblasti výpočtů CAE, což výrazně omezuje tvorbu fyzických prototypů. NX vám dále umožňuje zdokonalit vaši výrobu díky využití těch nejpokročilejších nástrojů a obráběcích technologií.

Flexibilita. Kromě sady nejlepších řešení ve své třídě nabízí NX nebývalou flexibilitu. Váš tým může pro dosažení vývojových úkolů využít výběr všestranných přístupů, nástrojů a technik, a to i tehdy, když pracujete s daty vytvořenými v jiném systému.

Koordinace. NX poskytuje jednotné prostředí a konzistentní procesy, jež mohou urychlit čas nutný pro vývoj. Plná integrace jednotlivých aplikací v NX vám umožňuje okamžitě promítnout změny napříč všemi vývojovými disciplínami, od tvorby konceptu po výrobu. Výhody systému NX umocňuje použití PLM softwaru Teamcenter jakožto jediného zdroje informací o produktech a procesech, který koordinuje všechny fáze vývoje, standardizuje vaše procesy a urychluje rozhodování.

Produktivita. NX zvyšuje produktivitu konstruování, simulací, navrhování nástrojů či obrábění prostřednictvím opětovného využívání informací. Vaše vývojové týmy mohou přímo využívat CAD data z jiných systémů, což minimalizuje potřebu jejich přepracovávání a snižuje tak časovou náročnost.

Otevřené prostředí. Otevřená architektura NX vám umožňuje chránit vaše stávající investice do informačních technologií díky snadnému zapojení řešení od jiných dodavatelů do procesů digitálního vývoje výrobků.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace