Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

Nová generace návrhu

Pokročilá technologie přináší generativní modelování, aditivní výrobu a zpětné inženýrství do Solid Edge. Díky jedinečné technologii konvergentního modelování společnosti Siemens spolupracují tyto funkce s tradičními nástroji Solid Edge a umožňují bezproblémově integrovat existující výrobky do nových vývojových projektů.

 

Funkce

Další informace o nové generaci technologií

Optimalizujte výrobky pomocí generativního návrhu tak, aby měly minimální hmotnost, a poté upravte komponenty pomocí zpětného inženýrství. Snadno provádějte změny díky synchronní technologii. Vyrobte součásti pomocí aditivní výroby: sami si je vytiskněte na 3D tiskárně nebo využijte sítě online služeb. Vizualizujte svůj výrobek ve skutečném prostředí.

Generativní návrh

Konvergentní modelování

Aditivní výroba

Generativní návrh spolu s výkonnými nástroji pro návrh s funkcemi optimalizace topologie urychluje tvorbu lehčích komponent připravených k okamžité výrobě pomocí inovativních aditivních procesů. Tvar je případně možné dále zpřesnit pomocí Solid Edge a použít tradičnější výrobu.

 

Solid Edge umožňuje implementovat modely sítě do pracovního postupu návrhu a vytvořit tak reálné návrhy. Nyní můžete také hladce kombinovat tradiční objemové modely „b-rep“ s modely s trojúhelníkovou sítí bez zdlouhavých a komplikovaných převodů.

 

Díky řešením aditivní výroby Solid Edge můžete realizovat špičkové výrobky pomocí nejnovějších technik 3D tisku a aditivní výroby.

 

3D zpětné inženýrství

Synchronní technologie

Rozšířená realita

 

Nové 3D skenery s vysokým rozlišením umí divy – dokonce i starší součásti navržené na kreslicí desce je možné digitalizovat a upravit tak, aby šly použít v aktuálních návrzích, aniž by bylo nutné je zcela přepracovat. Solid Edge nabízí nástroje a funkce zpětného inženýrství, které urychlují skenování, úpravu a výrobu výrobků.

Díky Solid Edge je tvorba a úprava 3D návrhů výrobků snazší a rychlejší díky naší jedinečné synchronní technologii, ve které se spojuje rychlost a jednoduchost přímého modelování s flexibilitou parametrických návrhů. Synchronní technologie pomáhá inženýrům s návrhem podle nákladů a rozpočtů projektů.

 

Propojením digitálního prostředí se skutečným fyzickým světem můžete využít 3D CAD modely k ověření digitálního návrhu v reálných podmínkách.

 

 

Využívá technologií Parasolid

Solid Edge je založen na systému Siemens Parasolid®, nejpoužívanějším jádru pro modelování CAD geometrií. Technologie Parasolid zajišťuje 100procentní kompatibilitu 3D modelů mezi aplikacemi pro vývoj výrobků. Díky funkcím pro tvorbu a úpravu digitálních 3D modelů v platformě Solid Edge mohou zákazníci společnosti Siemens transformovat své podnikání do digitální podoby.  Díky digitální transformaci a moderní technologii se mohou i ty nejmenší společnosti dostat na úroveň velkých podniků.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace