Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

NX CAM - Solid Edge CAM Pro

Jak vám software NX™ pomáhá vyrábět kvalitnější díly rychleji?

NX CAM - Solid Edge CAM Pro Trial na 30 dní ZDE

Jaké výhody softwaru NX zvyšují produktivitu výroby součástí?

Vyšší hodnota v každé klíčové funkci

Software NX CAM přináší vynikající výsledky díky klíčovým funkcím, jako je pokročilé programování, postprocesing a simulace. Každý modul NX poskytuje mnohem víc než jen standardní funkce, které očekáváte od typických balíčků CAM. Například integrovaná simulace obráběcího nástroje se neřídí pouhými daty dráhy nástroje, ale výstupem z postprocesoru NX. V důsledku toho software NX zajišťuje přesnější ověřování obrábění přímo ve vlastním CAM systému.

Software NX pro výrobu

Software NX poskytuje kompletní soubor možností NC programování v rámci jediného CAM systému a také integrovanou sadu výrobních softwarových aplikací. Tyto aplikace usnadňují modelování součástí, navrhování nástrojů a programování kontrol – to vše založené na osvědčené technologii NX.

To pravé pro váš obor

Aplikace NX se používá v mnoha průmyslových oblastech, zejména při výrobě letadel, automobilů, lékařských přístrojů nebo těžké techniky, a zajišťuje osvědčené funkce pro výrobu. Ať už máte malou obráběcí dílnu s několika obráběcími stroji nebo velký tým výrobních konstruktérů, kteří využívají celou řadu obráběcích strojů, software NX nabízí řešení, které odpovídá vašim obchodním potřebám.

Lídr v oblasti výroby

Když se vhodný návrhový a výrobní software sladí s nejnovějšími řídicími jednotkami, obráběcími stroji a dalším dílenským vybavením, umožňuje vám to implementovat procesní řetězec, který vašemu podnikání zajistí maximální výkon. Siemens je uznávaným lídrem v oblasti pokročilých technologií pro řízení obráběcích strojů a pohonných zařízení. Tato kombinace softwaru a odborných znalostí v oblasti výrobního zařízení nám umožňuje vyvíjet řešení pro výrobu součástí, která vám poskytnou jedinečné a významné výhody. Software NX CAM je součástí portfolia integrovaných řešení a služeb Xcelerator™ od společnosti Siemens Digital Industries Software.

Pokročilé možnosti programování

Software NX CAM poskytuje širokou škálu funkcí, od jednoduchého NC programování až po víceosé obrábění, což umožňuje konstruktérům řešit mnoho úkolů pomocí jednoho systému.

Flexibilita softwaru NX CAM znamená, že snadno zvládnete i ty nejnáročnější úlohy.

Automatizace programování

Pokročilé obrábění podle prvků poskytuje v automatizaci programování dodatečnou hodnotu.

Díky obrábění podle prvků lze dobu programování zkrátit až o 90 procent.

Postprocesing a simulace

Software NX CAM má úzce integrovaný systém následného zpracování. Několik úrovní ověřování NC programu zahrnuje simulaci řízenou pomocí G-kódů, která odstraňuje potřebu samostatných simulačních balíčků.

Snadné použití

Za účelem dosažení maximální produktivity mohou uživatelé pracovat na systému v grafickém prostředí. Například výběr a přesun 3D modelu nástroje za účelem úpravy jeho dráhy představuje rychlý a intuitivní způsob ovládání systému. Dialogová okna používají grafiku s jednoznačnou poznámkou, která označuje, jaké hodnoty se musí zadat v nabídkách.

Integrované řešení

Software NX poskytuje pokročilé nástroje CAD,které může NC programátor použít pro vše od modelování nových součástí až po vytváření výkresů sestavení přímo z dat 3D modelu.

V případě výroby nabízí software NX vedle funkcí CAM speciální aplikace, včetně modulů pro návrh nástrojů a programování kontrol. Model ve 3D se plynule pohybuje mezi aplikacemi bez nutnosti převodu dat. Připojení NX k softwaru Teamcenter® pro správu dat a procesů vytváří základ pro rozšířené řešení výroby součástí. Uvedené portfolio produktů umožňuje spravovat všechny typy dat od 3D modelů součástí přes seřizovací listy a seznamy nástrojů až po výstupní soubory CNC.

 

Zvolte další krok ...

(Žádost o schůzku)

Zajímá vás tato funkčnost či aplikace? Objednejte si schůzku a vše proberte s naším konzultantem.

(Schůzka může být provedena i vzdáleně pomocí aplikace na počítači. Umožní prezentaci operátora a vzájemnou konzultaci. Nutné vybavení PC: Mikrofon)

 

Do pole "Váš dotaz" vložte prosím požadovaný termín a místo schůzky.

Po odeslání tohoto formuláře vám příjde potvrzení do uvedeného e-mailu spolu s popisem možného technického zabezpečení vzdálené schůzky.

Následně se vám ozve operátor, který vám zodpoví otázky a pomůže s přípravou schůzky. Případně domluví podrobnosti vzdálené schůzky a termín.

V případě vzdálené schůzky vám pomůže s instalací a nastavením komunikační aplikace. Provede s vámi základní zaškolení a ověření funkčnosti.

Vše je jednoduché a rychlé a provádí se pouze při první schůzce. Poskytnuté aplikace jsou zdarma.

 

Následně v daný termín proběhne schůzka dle dohody. Navštíví vás nebo se s vámi spojí náš konzultant, který vám rád vše vysvětlí a zodpoví vaše dotazy.

Děkujeme za váš zájem.

* označené položky jsou povinné
(Zájem o materiály)

Žádost o zaslání materiálů na toto téma.

Po odeslání tohoto vyplněného formuláře se vám zpřístupní další materiály přiložené k tomuto tématu.

Tyto soubory vám zároveň příjdou jako příloha zprávy do uvedeného e-mailu.

 

Děkujeme za váš zájem.

 

* označené položky jsou povinné
(Zkusit aplikaci)

Rád by jste se blíže seznámili s touto aplikací? Objednejte si její on-line vyzkoušení nebo demoverzi.

(On-line test se provádí pomocí komunikační aplikace na počítači. Umožní prezentaci operátora a vzájemnou konzultaci. Vhodné vybavení PC: Mikrofon+sluchátka)

 

Do pole "Doplňující popis požadavku" vložte prosím požadovanou funkčnost aplikace, kterou by jste si chtěli vyzkoušet.

Po odeslání tohoto formuláře vám příjde potvrzení do uvedeného e-mailu, případně spolu s popisem technického zabezpečení testu.

Následně se vám ozve operátor, který vám zodpoví otázky a pomůže s přípravou testu nebo instalací demoverze.

Může pomoci s instalací a nastavením aplikace. Provede s vámi základní zaškolení a ověření funkčnosti.

Děkujeme za váš zájem.

* označené položky jsou povinné
(Zájem o webinář)

Zajímá vás více tato problematika?

Rád by jste se zůčastnil společné diskuze na toto téma, vyslech zkušenosti ostatních uživatelů? 

Rád by jste získal záznam webináře?

(Webinář je prováděn vzdáleně pomocí aplikace na počítači. Umožní prezentaci operátora a vzájemnou konzultaci. Vhodné vybavení PC: mikrofon a sluchátka)

 

Do pole "Doplňující popis požadavku" můžete popsat co vše vás zajímá. 

Po odeslání tohoto formuláře se vám zpřístupní připojený záznam webináře. Záznam (nebo odkaz) vám zároveň příjde jako příloha zprávy do uvedeného e-mailu.

Následně se vám ozve operátor, který vám zodpoví otázky ohledně dalšího připravovaného webináře. 

Pomůže s instalací a nastavením komunikační aplikace pro provedení webináře . Provede s vámi základní zaškolení a ověření funkčnosti.

Vše je jednoduché a rychlé a provádí se pouze při první schůzce. Poskytnuté aplikace jsou zdarma.

 

Následně v daný termín proběhne plánovaný webinář.

Děkujeme za váš zájem.

* označené položky jsou povinné
(Zájem o školení)

Používáte naši aplikace a zajímá vás i tato funkčnost? 

Objednejte si školení nebo konzultaci.

(Školení může být provedeno vzdáleně pomocí aplikace na počítači. Umožní prezentaci operátora a vzájemnou konzultaci. Vhodné vybavení PC: Mikrofon+sluchátka)

 

Do pole "Doplňující popis požadavku" vložte prosím navrhovaný termín a rozsah požadovaného školení.

Po odeslání tohoto formuláře vám příjde potvrzení do uvedeného e-mailu spolu s popisem možného technického zabezpečení vzdáleného školení.

Následně se vám ozve operátor, který vám zodpoví otázky a pomůže s přípravou školení. Případně domluví podrobnosti školení a termín.

V případě vzdáleného školení vám pomůže s instalací a nastavením komunikační aplikace. Provede s vámi základní zaškolení a ověření funkčnosti.

Vše je jednoduché a rychlé a provádí se pouze při první schůzce. Poskytnuté aplikace jsou zdarma.

 

Následně v daný termín proběhne školení či konzultace dle dohody.

Děkujeme za váš zájem.

* označené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace