Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

NX CAD - Průmyslový design a styling

NX poskytuje komplexní sadu nástrojů pro produktový design a styling, které vám pomáhají vyvíjet osobité návrhy, jejichž forma, způsobilost a funkce zprostředkují vašim zákazníkům pozitivní zážitek. Koncepční návrhy pak hladce přeneste k uvedení na trh.

Koncepční design a styling. NX poskytuje designérům svobodu pro návrhy jejich konceptů s použitím toho nejvhodnějšího modelovacího přístupu, včetně standardních parametrických či volných technik, s analýzami povrchů a pokročilou vizualizací pro vyhodnocení návrhu. Špičkové nástroje systému NX pro tvorbu povrchů designérům umožňují vytvářet rozličné typy ploch, kombinovat je s povrchy na bázi křivek, úpravami kontrolních bodů a kombinovat všechny přístupy do jednoho pracovního postupu, který umožňuje zvolit vždy ten nejvhodnější modelovací nástroj pro vyřešení aktuálního úkolu.

Pokročilé nástroje pro modelování a vizualizace v NX designérům umožňují rychlé vizualizace konceptů aplikováním barev, materiálů, textur a osvětlení.

Vykreslování obrazu v reálném čase v NX designérům umožňuje generovat pokročilé fotorealistické vizualizace pro rychlé přezkoumání návrhu, zatímco virtuální prototypování může posloužit pro rychlé vyhodnocení konceptu a k ověření návrhu.

Reverzní inženýrství. NX dokáže generovat CAD modely z naskenovaných fyzických objektů mapováním povrchů a křivek do polygonové sítě. Pro okamžité vyhodnocení importovaných dat ze skeneru mohou designéři v NX využít analýzy a renderovací nástroje.

Dokončení procesu návrhu. NX disponuje všemi nástroji a integracemi nezbytnými pro usnadnění přenosu návrhu do finální konstrukce. Umožňuje vám použít koncepční model přímo v konstrukci výrobku, včetně zpracování detailního návrhu, simulací a obrábění.

Výhody
  • Vytvořte osobité návrhy, pro něž je styl, estetická působivost a formální kvalita klíčovým prvkem pro odlišení na trhu
  • Pracujte s designem, funkcionalitou, vyrobitelností a cenovou dostupností v rámci iterativních návrhových procesů 
  • Vyhodnoťte rychle designové koncepty na základě fotorealistických vizualizací a virtuálních prototypů 
  • Odstraňte bariéru mezi týmy vašich designérů a zbytkem organizace při vývoji produktů
  • Navrhněte to, co chcete a jak chcete, aniž byste byli omezováni návrhovými nástroji

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace