Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

Školení a dotace

Dotace na školení CAD/CAM/TC/TPV

POVEZ II - "Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců"

Využijte našich zkušeností a nechte se vyškolit své zaměstnance našimi profesionální lektory v našich plně vybavených učebnách a zvyšte konkurenceschopnost firmy!

Dotační program je určen pro firmy (s.r.o. a a.s.) i pro OSVČ a můžete jej využít na vzdělávání svých zaměstnanců nebo sebe (pokud jste OSVČ).

Projekt proplácí 85% nákladů na vzdělávací aktivitu + mzdy po dobu školení navrženým zaměstnanců.

Naše firma má dva akreditované kurzy na „Čtení a kreslení technické dokumentace se zaměřením na Solid Edge“ a „Programátor CNC strojů se zaměřením na CAM Express“. Akreditaci na tyto projekty vlastní naše firma již od roku 2011.

Předpokládaná doba trvání tohoto projektu je do 31. 12. 2023 nebo do vyčerpání alokovaných prostředků, proto neváhejte a kontaktujte nás.

Můžeme Vám pomoci s vypracováním a podáním žádostí.

 

Důležitým faktorem pro úspěch každé firmy je bezpochyby zvyšování kvalifikace či rekvalifikace zaměstnanců a jejich profesního růstu. Při zavedení každého systému, každého programu, je nedílnou součástí pečlivé zaškolení zaměstnanců, kteří budou s danými aplikacemi pracovat. Naše firma disponuje týmem zkušených lektorů, kteří mají mnohaleté zkušenosti, praxi a postarají se o to, abyste ze školení odcházeli nabyti vědomostmi a zároveň s dobrým pocitem, že jste schopni ovládat daný systém, aplikaci nebo program.

Nabídka školení

Naše firma nabízí školení na tyto programy:

  • Solid Edge (výkonný 3D CAD, umožňuje navrhovat nové výrobky s integrovanou správou dat či zkracovat čas uvedení výrobku na trh, …)
  • CAM Express (kompletní řešení pro NC obrábění, které nabízí výkonné nástroje pro maximalizaci výkonu obráběcích strojů)
  • Teamcenter (zajišťuje přístup k aktuálním dokumentům o výrobku – CAD data, výpočty, dokumenty, protokoly, dále nabízí integraci s různými CAx systémy - NX, Solid Edge, Pro/E, Catia, AutoCAD, …)
  • TPV2000 (moderní, flexibilní a otevřený systém nejen pro technickou přípravu výroby a správu dokumentů, …)
  • BricsCAD (jednička mezi alternativami CAD systémů užívající formát DWG, důraz je také kladen na kompatibilitu s programem AutoCAD, …)

 

Školící prostory

Primárním místem školení je sídlo naší společnosti v Třemošnici. V současné době disponujeme pěti školícími místnostmi. Každá z místností je vybavena pracovními stanicemi či výkonnými přenosnými počítači a full HD projektory.

Kapacity jednotlivých učeben:

  • Učebna č. 1 - 6 pracovních stanic (maximální kapacita 6 osob)
  • Učebna č. 2 - 2 pracovní stanice, 2 přenosné počítače (maximální kapacita 4 osoby)
  • Učebna č. 3 - 5 přenosných počítačů (maximální kapacita 5 osob)
  • Učebna č. 4 - 4 pracovní stanice (maximální kapacita 4 osoby)
  • Učebna č. 5 – 4 přenosné počítače (maximální kapacita 4 osoby)

V případě zájmu o školení více osob jsme schopni zajistit odpovídající školící prostory.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace