Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

Solid Edge Návrh PCB

 

Synchronizujte elektromechanické aspekty vašeho návrhu desek plošných spojů pomocí nástrojů tvorby schémat a rozvržení PCB, které uživateli umožňuji vyhnout se nákladným změnám mechanické konstrukce i PCB .

Nástroje Solid Edge Návrh PCB umožňují spolupráci ECAD-MCAD v reálném čase již v raném stádiu vývoje.

Solid Edge Návrh PCB

Solid Edge Návrh PCB nabízí tvorbu schématu a rozvržení PCB včetně zpracování tras, hierarchického 2D/3D plánování a spolupráce ECAD-MCAD.

Zrychlete vývoj pomocí obousměrné komunikace postupných změn návrhu, automatizovaného ého ověřování i schvalování mezi elektrickou a mechanickou doménou návrhu.

Vizualizujte v reálném čase problémy uvnitř prostředí 3D PCB za účelem kontroly a identifikace potenciálních kolizních situací.

Rychle plánujte rozvržení desky plošných spojů a poté ověřte a aktualizujte data mezi schématem a rozvržením.

Využijte automatizovaného plánování a správy rozvržení, asistovaného interaktivního zpracování tras, vazbami řízených propojení, doladění vysokorychlostních sítí i výkonných nástrojů pro RF, analogové a digitální technologie.

Použijte knihovnu s tisíci prověřených součástí     a propojením na databáze komponent sloužící k rychlému vyhledání součástí a stažení jejich modelů.

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace