Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

NX CAD - Konstrukce nástrojů a přípravků

Řešení NX pro konstrukci nástrojů a přípravků výrazně předčí ostatní systémy, a to díky výrazné procesní orientaci. Jejich automatizované funkce vám umožní bezproblémově přejít od konstrukce dílu k finální konstrukci nástroje za mnohem kratší dobu a s méně chybami, než v ostatních CAD aplikacích.

NX pokrývá celý postup návrhu nástrojů a přípravků. Následující aplikace dostupné v systému NX vám umožní použití pokročilých nástrojů pro vaši konstrukci, simulace nebo podporu výroby.

Návrh forem, včetně ověření vyrobitelnosti formovaného dílu, optimalizace jader/dutiny a konstrukce desek formy.

Konstrukce lisovacích nástrojů, obsahující ty nejlepší přístupy a automatizované procesy pro zpracování návrhu a ověření lisovacích forem.

Konstrukce postupových lisovacích nástrojů, v NX zahrnující přípravu dílu, návrh jednotlivých kroků postupového lisování a návrh struktury formy.

Konstrukce lisovacích nástrojů pro automobilový průmysl, v NX zahrnující analýzu zaformování, plánování formy, návrh lisovacích ploch formy, detailní návrh struktury formy či její ověření.

Konstrukce upínacích přípravků, zahrnující plně asociativní konstrukci komponent, umístění v rámci sestavy, kinematické simulace, ověření provedení či knihovnu opakovaně používaných komponent.

Integrace CAM umožní zapojit řešení NX CAM do konstrukce přípravků za účelem automatizace vašich výrobních potřeb.

Návrh elektrod zahrnuje osvědčené postupy a automatizované procesy, které můžete využít pro tvorbu modelů elektrod v jakémkoliv projektu nástroje vyžadujícího elektrojiskrové obrábění.

Správa inženýrských procesů - zapojením systému Teamcenter do správy vašich procesů získáváte jednotný zdroj informací o vašich produktech, nástrojích, návrzích i výrobě, který poslouží pro zabezpečení souběžných konstrukčních procesů při návrhu a výrobě komplexních dílů.

Výhody
  • Urychlete přechod od návrhu po výrobu tím, že snížíte čas potřebný na zpracování konstrukce, plánování výroby a vlastní obrábění
  • Snižte náklady na konstrukci nástrojů
  • Dosáhněte u složitých dílů té nejvyšší kvality hned napoprvé
  • Zlepšete týmovou spolupráci napříč celým procesem výroby díky včasnému ověření správnosti konstrukce a vyrobitelnosti
  • Snižte potřebný strojní čas zavedením vysokorychlostního obrábění, které umožní minimalizovat celkový čas nutný na obrábění vašich dílů či elektrod
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace