Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

Výkresová dokumentace

(Žádost o schůzku)

Zajímá vás tato funkčnost či aplikace? Objednejte si schůzku a vše proberte s naším konzultantem.

(Schůzka může být provedena i vzdáleně pomocí aplikace na počítači. Umožní prezentaci operátora a vzájemnou konzultaci. Nutné vybavení PC: Mikrofon)

 

Do pole "Váš dotaz" vložte prosím požadovaný termín a místo schůzky.

Po odeslání tohoto formuláře vám příjde potvrzení do uvedeného e-mailu spolu s popisem možného technického zabezpečení vzdálené schůzky.

Následně se vám ozve operátor, který vám zodpoví otázky a pomůže s přípravou schůzky. Případně domluví podrobnosti vzdálené schůzky a termín.

V případě vzdálené schůzky vám pomůže s instalací a nastavením komunikační aplikace. Provede s vámi základní zaškolení a ověření funkčnosti.

Vše je jednoduché a rychlé a provádí se pouze při první schůzce. Poskytnuté aplikace jsou zdarma.

 

Následně v daný termín proběhne schůzka dle dohody. Navštíví vás nebo se s vámi spojí náš konzultant, který vám rád vše vysvětlí a zodpoví vaše dotazy.

Děkujeme za váš zájem.

* označené položky jsou povinné
(Zájem o materiály)

Žádost o zaslání materiálů na toto téma.

Po odeslání tohoto vyplněného formuláře se vám zpřístupní další materiály přiložené k tomuto tématu.

Tyto soubory vám zároveň příjdou jako příloha zprávy do uvedeného e-mailu.

 

Děkujeme za váš zájem.

 

* označené položky jsou povinné
(Zkusit aplikaci)

Rád by jste se blíže seznámili s touto aplikací? Objednejte si její on-line vyzkoušení nebo demoverzi.

(On-line test se provádí pomocí komunikační aplikace na počítači. Umožní prezentaci operátora a vzájemnou konzultaci. Vhodné vybavení PC: Mikrofon+sluchátka)

 

Do pole "Doplňující popis požadavku" vložte prosím požadovanou funkčnost aplikace, kterou by jste si chtěli vyzkoušet.

Po odeslání tohoto formuláře vám příjde potvrzení do uvedeného e-mailu, případně spolu s popisem technického zabezpečení testu.

Následně se vám ozve operátor, který vám zodpoví otázky a pomůže s přípravou testu nebo instalací demoverze.

Může pomoci s instalací a nastavením aplikace. Provede s vámi základní zaškolení a ověření funkčnosti.

Děkujeme za váš zájem.

* označené položky jsou povinné
(Zájem o webinář)

Zajímá vás více tato problematika?

Rád by jste se zůčastnil společné diskuze na toto téma, vyslech zkušenosti ostatních uživatelů? 

Rád by jste získal záznam webináře?

(Webinář je prováděn vzdáleně pomocí aplikace na počítači. Umožní prezentaci operátora a vzájemnou konzultaci. Vhodné vybavení PC: mikrofon a sluchátka)

 

Do pole "Doplňující popis požadavku" můžete popsat co vše vás zajímá. 

Po odeslání tohoto formuláře se vám zpřístupní připojený záznam webináře. Záznam (nebo odkaz) vám zároveň příjde jako příloha zprávy do uvedeného e-mailu.

Následně se vám ozve operátor, který vám zodpoví otázky ohledně dalšího připravovaného webináře. 

Pomůže s instalací a nastavením komunikační aplikace pro provedení webináře . Provede s vámi základní zaškolení a ověření funkčnosti.

Vše je jednoduché a rychlé a provádí se pouze při první schůzce. Poskytnuté aplikace jsou zdarma.

 

Následně v daný termín proběhne plánovaný webinář.

Děkujeme za váš zájem.

* označené položky jsou povinné
(Zájem o školení)

Používáte naši aplikace a zajímá vás i tato funkčnost? 

Objednejte si školení nebo konzultaci.

(Školení může být provedeno vzdáleně pomocí aplikace na počítači. Umožní prezentaci operátora a vzájemnou konzultaci. Vhodné vybavení PC: Mikrofon+sluchátka)

 

Do pole "Doplňující popis požadavku" vložte prosím navrhovaný termín a rozsah požadovaného školení.

Po odeslání tohoto formuláře vám příjde potvrzení do uvedeného e-mailu spolu s popisem možného technického zabezpečení vzdáleného školení.

Následně se vám ozve operátor, který vám zodpoví otázky a pomůže s přípravou školení. Případně domluví podrobnosti školení a termín.

V případě vzdáleného školení vám pomůže s instalací a nastavením komunikační aplikace. Provede s vámi základní zaškolení a ověření funkčnosti.

Vše je jednoduché a rychlé a provádí se pouze při první schůzce. Poskytnuté aplikace jsou zdarma.

 

Následně v daný termín proběhne školení či konzultace dle dohody.

Děkujeme za váš zájem.

* označené položky jsou povinné

 

Výkres - neopomenutelná součást komunikace

Solid Edge nabízí nejpropracovanější podporu pro vytváření technické dokumentace. Bez ohledu na to, zda je podkladem model dílu, sestavy, nebo jen prázdný list, s programem Solid Edge dokončíte své výkresy mnohem rychleji a snadněji, než v jakémkoli jiném CAD systému.

     

Řešení pro výkresy velkých sestav

Naše společnost si velice dobře uvědomuje, že nestačí pouze velké sestavy namodelovat, ale také je potřeba z nich efektivně vytvořit výkresovou dokumentaci. V tomto směru nabízí Solid Edge ve své kategorii naprosto unikátní schopnosti. SnapShot View pro velmi rychlé generování pohledů pro potřeby náhledu a pozicování rozsáhlých sestav, u standardních pohledů potlačení výpočtu neviditelných hran, u řezu volba počítat pouze průřez, použití zjednodušených variant dílů, konfigurací, atd. Pokud otevřete výkres změněného dílu, systém vás upozorňuje nepřehlédnutelným rámečkem okolo každého neaktuálního pohledu na nutnost jeho aktualizace. Tu můžete podle uvážení provést na vybrané pohledy, nebo na výkres jako celek. Pro urychlení aktualizace výkresů dojde k přepočítání pohledu pouze v oblasti zasažené změnou. Veškeré dokončovací operace jako je kótování, detailní pohledy, řezy, zkrácené pohledy, nebo jen entity dokreslené ve 2D jsou přitom asociativně spojeny s vybranou geometrií. To zaručuje, že i po aktualizaci výkresu je najdete na svých místech. Všechny tyto technologie umožňují našim uživatelům několikanásobně vyšší produktivitu v nejkritičtější fázi vývoje oproti konkurenci.

Důsledná podpora standardů

Schopnost rychle vygenerovat výkresy ale nestačí, pokud není dostatečná podpora standardů používaných pro strojírenské výkresy. Rozsáhlé možnosti v nastavení kótovacích stylů, plná kontrola nad způsobem zobrazení komponent sestavy, referenční díly a mnoho dalších funkcí činí ze Solid Edge jednoznačně nejlepší volbu.

Prostředí Drafting obsahuje samozřejmě veškeré značky drsností, tolerance tvaru a polohy a značky svarů; v šablonách jsou definovány základní standardy (ČSN, ISO, DIN, ANSI…) s možností tvorby vlastních stylů. V každém pohledu můžete definovat libovolné zobrazení viditelných, skrytých nebo tangenciálních hran. Množství děr přehledně okótujete v tabulce pomocí funkce Hole Table. Na výkresech můžete automaticky generovat kusovníky včetně pozic, vyplňovat rohová razítka apod.

2D prostředí je možné použít také jako samostatný nástroj pro 2D kreslení. Přitom princip kreslení je stejně jednoduchý jako při kreslení profilu, i 2D kresba může být parametrická.

Při generování řezů si můžete si nechat zobrazit pouze hrany ležící v rovině řezu (Section Only)., můžete vytvářet řezu z řezu včetně několika variant zobrazení. 


Pokud používáte 2D dokumentaci pro tvorbu 3D modelů, potom se Vám jistě zalíbí funkce Převést do 3D, která vygeneruje z výkresových pohledů skicy pro modelování partu.

 

Automatické pozicování, kusovník, zobrazení referenčního dílu

Výřez z hloubkou a kóty v ISO pohledu 

 

Automatické zarovnání kót

 

V přípravě výkresové dokumentace naleznete možnost přípravy šablony, která obsahuje předdefinované pohledy, detaily a řezy, které se po vložení dílu na výkres automaticky vygenerují.

Do výkresu lze vkládat vystínované pohledy, buď v barvách sestavy nebo ve stupních šedi.

 

https://www.youtube.com/watch?v=KJJipBg-V-I&feature=youtu.be

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace