Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

Služby

Vytvoříme a odladíme pro vás postprocesory na s libovolným řídícím systémem (Heidenhain, Sinumerik, Fanuc, Hurco Winmax, HASS, Fagor, Mazak atd.). Od jednoduchého dvouosého soustruhu  až po multifunkční víceosá centra s protivřeteny, obrábění roboty a drátové řezání. Postprocesory jsou programovány dle požadavků a potřeb zákazníka. Doba realizace postprocesoru je závislá na složitosti daného stroje. Pro tříosé vertikální centrum je možné postprocesor odladit během školení a na závěr školení odzkoušet přímo u zákazníka na stroji.

 

V rámci zakoupení SW NX CAM Express, zajistíme kompletní vyškolení pracovníků, instalaci a uživatelské nastavení podle přání uživatele včetně vytvoření a odladění postprocesorů na požadované stroje.

 

Školení pracovníků provádíme ve školících prostorách naší firmy, ale je možné po domluvě školit přímo u zákazníka. Délka školení se odvíjí dle zakoupených modulů SW.  Běžná délka školení tříosého obrábění jsou 3dny ve kterých se pracovník naučí samostatně pracovat a pohybovat v prostředí NX CAM Express.

 

Instalaci SW je možné provést jak vzdáleně přes TeamWiever (instalace jednoho pc), tak při vícenásobné instalaci na několika pc přímo u zákazníka.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace