Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

NX CAD - Strojírenská konstrukce

Stále složitější výrobky vyžadují zapojení vícero vývojových týmů pracujících v různých disciplínách a též zapojení subdodavatelů využívajících různé CAD systémy a různé modelovací techniky. Špičkové konstrukční nástroje pro modelování v NX představují průlom z hlediska efektivity, všestrannosti, flexibility a produktivity.

NX vám umožňuje svobodně využívat libovolnou modelovací techniku, která vyhovuje vaší aktuální potřebě, ať už je to zpracování drátového, plošného či objemového modelu, nebo přímé úpravy geometrie. Díky revoluční synchronní technologii od firmy Siemens spojuje NX v jednom prostředí funkce parametrického modelování s přístupem volného modelování bez vazby na historii vzniku modelu. Konstruktéři tak mohou NX využívat pro efektivní změny geometrie návrhů vytvořených původně v jiných CAD systémech odlišnými modelovacími technikami.

NX obsahuje procesně specifické nástroje a pracovní postupy pro tvorbu distribučních systémů, plechových dílů či konstrukci v prostředí automobilového průmyslu a dalších. Vaši konstrukci můžete povýšit na vyšší úroveň díky vybudování znalostní báze o produktu a procesech používaných v souladu s vašimi osvědčenými průmyslovými praktikami. NX vám pomůže zachytit a opětovně využít tyto vědomosti ve formě celých produktových struktur, šablon, často používaných konstrukčních prvků, konstrukčních pravidel a ověřovacích zkoušek, což vede k celkovému snížení nákladů na konstrukci spolu se zvýšením její kvality.

NX umožňuje konstruktérům snadno pracovat s velkými sestavami a vymezit rámec pro detailní zpracování konstrukce v samotných podsestavách a dílech. Konstrukční týmy mohou společně prohlížet, modifikovat a vyhodnocovat kompletní virtuální modely výrobků s kontrolou vůlí a kolizí za účelem odstranění případných problémů. Možnosti plánování drah a obálek pohybu dílů v sestavě umožňují optimalizovat konstrukci s ohledem pro montáž, demontáž, údržbu a servis.

Výhody
  • Urychlete průběh konstrukčních prací a zvyšte tak výkonnost konstrukčního oddělení
  • Zvyšte produktivitu a výkonnost týmu, obzvláště při zpracování velkých a komplexních modelů
  • Propojte všechny konstrukční týmy zapojené do celého vývojového cyklu při zachování konstrukčního záměru, přestože je například v různých disciplínách využíváno více CAD systémů
  • Zvyšte kvalitu a minimalizujte chyby v konstrukci díky automatizovanému ověřování požadavků
  • Maximalizujte možnost opětovného využívání konstrukcí zavedením společných produktových platforem a vybudováním báze nejlepších osvědčených postupů ve vašich vývojových postupech
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace