Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

Informace

Každý nákup profesionální 3D myši SpaceMouse Pro Wireless je odměněn poukazem na sadu myši CadMouse Wireless a podložky CadMouse Pad Compact, kterou konečný uživatel získává zdarma.

Pro získání bezplatné sady CadMouse Wireless + CadMouse Pad Compact se konečný uživatel zaregistruje na stránkách 3Dconnexion. Po registraci obdrží unikátní kód pro uplatnění 100% slevy v e-shopu 3Dconexion na uvedenou sadu.

Akce platí do 11. 6. 20193Dconnexion CadMouse je specificky konstruovaná pro práci v CAD prostředí. Rozlučte se s opakovaným klikáním na kolečko myši  a seznamte se s přesným a pohodlným ovládáním díky pokročilému laserovém senzoru a vyhrazenému prostřednímu tlačítku myši. Mějte vše stále pod kontrolou prostřednictvím adaptivního kolečka pro posouvání zobrazení a budete se sami divit, jak jste kdy mohli pracovat bez funkce inteligentního zvětšování a zmenšování zobrazení Intelligent QuickZoom, která bez potíží a jediným klikepnutím na tlačítko přiblíží zobrazení na bod, na který se chcete soustředit.

 

 

 


SpaceMouse Compact je 3D myš, která komukoliv umožní objevit volnost intuitivní, přesné 3D navigace ve více než stovce 3D aplikací. Jednoduše zatlačte, zatáhněte, otočte nebo nakloňte ovládací klobouček 3Dconnexion, čímž budete souběžně posouvat, zoomovat a otáčet modelem či scénou. Je to, jako byste drželi 3D model nebo kameru ve vlastní ruce.

 

 

 

Se SpaceMouse Wireless máte volnou cestu k větší kreativitě. Volný prostor na vašem pracovním stole. Volný přístup ke špičkové 3D navigaci, zatímco prvotřídní bezdrátová technologie 3Dconnexion zajišťuje spolehlivé propojení na váš 3D obsah v reálném čase. Zahrnuje USB přijímač a micro-USB kabel.

 

 

 

SpaceMouse Pro poskytuje špičkové 3D ovládání od 3Dconnexion v kombinaci s vyspělým ergonomickým designem a inovativním displejem na monitoru, zajišťující pohodlný a produktivnější způsob práce.

 

 

 

SpaceMouse Pro Wireless je pokračováním úspěšného výrobku SpaceMouse Pro (drátový model). Oproti předchůdci dodatečně používá bezdrátovou technologii 2.4 GHz od firmy 3Dconnexion a integrovaný akumulátor, jež funguje do dvou měsíců.

 

 

 

 

SpaceMouse Enterprise je dosud nejvyspělejší 3D myš od společnosti 3Dconnexion, která vám umožní okamžitě se zaměřit             na aktivní úkol a zažít dosud nevídané pochopení 3D konstrukčních návrhů v reálném čase.

 

 

 

Když spárujete 3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise s myší CadMouse, dosáhněte daleko vyšší  fektivity a pohodlí.

 

 

 

objednat

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace