Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

O firmě

Společnost TPV group s.r.o. se zavedla v roce 2000 na český trh jako systémový integrátor v oblasti informačních systémů (IS) a informačních technologií. Dodává softwarové produkty a konzultační služby. Specializuje se na obchod a implementaci systému TPV2000, s možnou vazbou na již používané konstrukční a informační systémy zákazníka. Naše společnost se dále zabývá distribucí konstrukčního systému Solid Edge, systémů CAM, aplikace PDM/PLM Teamcenter a následnou technickou podporou a školením. Při prodeji a zavádění těchto systémů spolupracujeme s autorskými firmami BB consult engineering v oblasti technické přípravy výroby a Siemens Product Lifecycle Management Software (CZ) s.r.o. v oblasti CAD a CAM systémů.
 

Specializujeme se na vývoj a implementaci systému TPV2000Plus. Problematikou technické přípravy výroby se zabývají naši spolupracovníci již od roku 1990. Samozřejmostí je provádění pokročilých implementací včetně importu dat a komunikace na stávající konstrukční a informační systémy zákazníka.

Zabýváme se distribucí konstrukčního systému Solid Edge a všech produktů firmy Siemens PLM Software a následně technickou podporou a školením.

Pracovníci naší firmy mají s konstrukčními systémy bohaté zkušenosti, pracují s nimi od roku 1996. Řešíme komplexní realizace TPV, CAD, CAM, FEM, PDM, Rapid Prototyping a ostatní navazující problematiku.

Ve srovnání s ostatními firmami klademe hlavní důraz na kvalitní technickou podporu zákazníka.

Společnost TPV group s.r.o. získala titul GOLD Partner pro Českou republiku.

 

 

TPV group s.r.o. představuje vysoce erudovaný tým špičkových specialistů řešících problematiku v následujích oblastech :

 • programování - přizpůsobení a optimalizace systému TPV2000Plus na míru dle požadavků zákazníka
 • komplexní návrh hardware a konfigurace sítě pro IS podniku, implementaci systému pro technickou přípravu výroby TPV2000Plus
 • díky přímému propojení s autorskou firmou BB consult nejnovější vývojové poznatky voblasti TPV a možnost rozsáhlých úprav pro přizpůsobení individuálním požadavkům zákazníka
 • analýzy informačních systémů podniku s důrazem na komplexní a detailní řešení problematiky technické přípravy výroby
 • integrace systému TPV2000Plus se systémy řízení výroby s vazbou na Informační Systémy (DIMENZE++, CONCORDE, MFG/PRO, BAAN, SAP R3, NORIS, MAX, ABRA GOLD, apd....)
 • dodávku a nasazení CAD systémů (3D - Solid Edge, 2D - BricsCad), návazných aplikací – CAM (CAM Express - dříve Unigraphics CAM), MKP – metoda konečných prvků (např. FEMAP)
 • integrace PDM/PLM systému TEAMCENTER
 • individuální přístup ke každému zákazníkovi

V rámci marketingových aktivit TPV group s.r.o. provádí:

 • prezentace systému u zájemců přímo v podnicích,
 • zapůjčování demoverzí k testování vhodnosti produktu,
 • školení pracovníků testujících tento produkt,
 • semináře pro střední a vyšší management v prostorách firmy.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace