Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

Solid Edge Electrical Routing

Efektivně tvořte, propojujte a organizujte vodiče, kabely i svazky v prostředí Solid Edge sestavy.
Propojení modulu Elektrická vedení s nástroji Návrh elektrického vedení a Návrh kabeláže umožňuje týmům elektromechanického návrhu tvorbu úplných a přesných maket mechanických a elektrických komponent.
Automatická tvorba elektrických propojení

Elektroinženýři navrhují schémata, která se odešlou do 3D prostředí Solid Edge. Detaily kabeláže, například vodiče, konektory, koncovky, spojky a kusovníky je možné přenést a použít jedním kliknutím ve 3D prostředí Solid Edge. Strojní inženýři pak mohou pracovat na mechanických aspektech návrhu, aniž by se museli strachovat o aktuálnost propojené kabeláže. Informace proudící mezi elektrickou a mechanickou oblastí návrhu umožňují rychlou a snadnou spolupráci.

Režim propojení umožňuje díky modulu Elektrická vedení dynamickou spolupráci ECAD/MCAD a dynamickou aktualizaci mezi mechanickou a elektrickou částí návrhu.

Jakmile je návrh dokončen, modul Elektrická vedení exportuje soubory s kusovníkem a propojeními do schémat, aby mohly být vodiče opatřeny informací o jejich délce a následně použity při analýze elektrické funkčnosti, například zkouškám poklesu napětí. Díky tomuto typu virtuálních prototypů již nejsou potřeba drahé fyzické prototypy.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace