Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

Řešení NX X

Cloudové řešení 3D CAD SaaS zkracuje dobu uvedení na trh z jakéhokoli zařízení

Výhody

• Zkrácení doby uvedení na trh z jakéhokoli zařízení
• Snížení režijních nákladů na IT při nasazování řešení pro vývoj produktů
• Zvýšení flexibility pro distribuovaný tým
• Ochrana dat před katastrofou v šifrovaném cloudovém prostředí

Souhrn

Software NX™ X poskytuje cloudové řešení balíčku SaaS (software jako služba) s pokročilými funkcemi 3D návrhu, které společnostem umožňuje vyvíjet komplexní digitální dvojče prostřednictvím streamované služby. Tato cloudová nabídka poskytuje tytéž plné funkce návrhu NX, které se obvykle nacházejí v desktopových instalacích, a zároveň poskytuje lepší možnosti pro distribuované týmy, snižuje režijní náklady a nabízí jediné místo pro přístup k datům bez ohrožení zabezpečení. Produkt NX X funguje rovněž ve spojení se softwarem Teamcenter® X, takže uživatelům poskytuje přístup k řešení jejich okamžitých potřeb správy životního cyklu výrobků (PLM). Produkty NX X a Teamcenter X jsou součástí portfolia Siemens Xcelerator jako služba.

Funkce softwaru NX X

• Softwarové licence NX
• Hostované cloudové služby Siemens
• Certifikované výukové materiály Siemens Xcelerator Academy
• Výkonný předkonfigurovaný server a služby GPU

Zvýšená bezpečnost

Při použití produktu NX X zákaznická data nikdy neopustí cloudové prostředí zákazníka. Vzdálení pracovníci přistupují k datům z prostředí NX X, což eliminuje potřebu přenášet soubory e-mailem nebo používat weby pro sdílení souborů nebo vyměnitelné disky. Díky bezpečnějším projektovým datům usnadňuje toto cloudové řešení spolupráci mezi týmy a zároveň zachovává integritu dat a ochranu duševního vlastnictví a je dostupné v rámci společnosti pouze schváleným pracovníkům.

Snížení režijních nákladů na IT

Použití produktu NX X umožňuje uživatelům snížit náklady na vlastnictví informačních technologií (IT). Produkt NX X je plně spravovaná služba. Zákazníci tak nemusí spravovat svou IT infrastrukturu. Společnost Siemens Cloud Services provozuje celé prostředí včetně instalace softwaru, aktualizací a zálohování dat. Snížené celkové náklady na vlastnictví znamenají, že uživatelé mají nyní přístup k výkonu NX a mohou se soustředit výhradně na inovace inženýrských projektů.

Flexibilita

Pro mnoho firem je práce na dálku nezbytná. Použití produktu NX X umožňuje přístup k plnému výkonu NX na jakémkoli zařízení, protože poskytuje řešení NX prostřednictvím cloudu. Není nutná vzdálená instalace softwaru ani správa licencí. Vzdálené týmy mohou používat stejné nástroje a data bez zátěže spojené s instalací softwaru, aktualizacemi a náklady na hardware na uživatelské úrovni, což snižuje režijní náklady a zvyšuje hodnotu.

Rychlý náběh

Produkt NX X je provozován společností Siemens Cloud Services, která zpřístupňuje znalosti a osvědčené postupy pro instalaci a nastavení všem zákazníkům. Produkt NX X lze nasadit rychle, což znamená, že zákazníci mohou začít pracovat na projektu návrhu téměř okamžitě. Produkt NX X je k dispozici kdekoli na světě, přičemž cloud hosting je k dispozici v několika regionech, včetně Severní Ameriky, Evropy, jižní Asie a severovýchodní Asie. Díky tomu je připojení a doba načítání ještě rychlejší. Tato nabídka také využívá výkonné grafické funkce dostupné v cloudu, které odesílají do zařízení uživatele pouze aktualizace grafického zobrazení. To znamená, že zákazník stráví méně času správou infrastruktury a více času navrhováním produktů.

Produkt NX X zahrnuje software NX a veřejný cloud hostovaný infrastrukturou Siemens, přístup k certifikovaným v

ýukovým materiálům nabízeným prostřednictvím Siemens Xcelerator Academy a zabezpečené cloudové prostředí pro data.

Použitím cloudové nabídky Siemens SaaS jsou eliminovány režijní náklady na NX X, úzká místa, chyby a zastarávání. Používání produktu NX X umožňuje uživatelům popustit uzdu své kreativitě a inovacím již dnes.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace