Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

NX CAM - Kontrola kvality

NX poskytuje prvotřídní řešení pro offline programování souřadnicových měřicích strojů (CMM), které zkracuje dobu potřebnou pro programování, uvolňuje drahé strojové kapacity a zajišťuje rychlé odezvy na změny v konstrukci. Tím, že kombinuje technické vědomosti a osvědčené postupy s automatizací procesů, zjednodušuje NX CMM Inspection Programming celý proces vývoje programu CMM od definice prvků a tvorby drah až po generování programu a jeho ověření.

Tvorba programu. NX CMM Inspection
Programming vám umožňuje používat rychlé pracovní postupy za účelem minimalizace neproduktivních časů a rychle generovat programy prosté kolizí. Díky využití produktových a výrobních informací (PMI) na modelu (včetně GD&T a 3D anotací) pro automatické generování programů máte jistotu shody. Programovací proces můžete dále automatizovat použitím šablon pro vaše vlastní postupy, nástroje a projekty.

Ověření programu. Toleranční kontrola automaticky zkontroluje všechny tolerance, aby bylo zajištěno, že jsou správně použity k jim přidruženému prvku. Prevence kolizí rozpozná a odstraní kolize ještě před jejich odesláním do stroje. Pro ověření, že jsou všechny prvky dosažitelné aniž by byly překročeny limity stroje, využívá CMM Machine Simulation kinematické simulace na bázi 3D modelu stroje.

Programový výstup. Výstupem je, pro souřadnicové měřicí stroje certifikovaný, průmyslový standard DMIS. NX poskytuje zároveň i další možnosti pro přizpůsobení výstupu v jiných jazycích používaných v programování CMM.

Výhody
  • Snižte programovací čas až o 80 %
  • Zajistěte kontrolu všech požadavků na díl v souladu s firemními předpisy
  • Zachyťte a sdílejte osvědčené metody
  • Vytvářejte programy off-line bez potřeby fyzického dílu i stroje
  • Snazší, rychlejší a efektivnější promítnutí konstrukčních změn
  • Zjednodušte softwarovou infrastrukturu (jeden systém pro CAD, CAM a CMM)
  • Minimální požadavky na školení
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace