Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

Teamcenter Mobility

 

TeamCenter Mobility pro iPad

Siemens PLM Software, jeden z hlavních světových dodavatelů softwaru a služeb pro řízení životního cyklu výrobků (PLM - Product Lifecycle Management) v dubnu uvedl na trh aplikaci s názvem Teamcenter Mobility™. Tato aplikace je zatím navržena pro tablet iPad od společnosti Apple.

 

Aktuální data kdykoliv a kdekoliv…

Teamcenter Mobility umožňuje pomocí wifi nebo širokopásmového připojení obsluhovat firemní data, která jsou obsažena v Teamcenter®, což je software pro digitální správu životního cyklu výrobku a pro správu dokumentace.

Hlavní přínos v používání této aplikace je, že přináší zpětnou vazbu řídícím pracovníkům od pracovníků v terénu. Výsledkem je, že společnosti mohou rychle a chytře reagovat na měnící se podmínky související se všemi disciplínami životního cyklu výrobků jako jsou design, simulace, výroba a údržba.

Dále uživatelům umožňuje rychle hledat, zobrazovat a zacházet s produktovými a informacemi včetně 3D modelů. Poskytuje všestranný nástroj s dobrou vizuální prezentací, která podporuje porozumění a rozhodování.

Počáteční implementace je pro iPad, další platformy a funkce budou oznámeny později.

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace