Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

NX CAD - Elektromechanická konstrukce

Pro zajištění podpory ve všech fázích vývoje návrhu elektromechanické konstrukce v sobě NX integruje nástroje pro práci v jednotlivých disciplínách mechanické konstrukce, konstrukce elektroniky či návrhu řídicích systémů spolu s nástroji pro analýzu a podporu výroby.

Díky oboustranné výměně dat mezi MCAD a ECAD systémy získáte specializované nástroje pro koordinaci a urychlení okolní mechanické konstrukce, konstrukce plechových dílů či návrhu tištěných plošných spojů (PCB). Nástroje pro automatizaci a validaci umožňují zachytit získané know-how a opětovně jej využít za účelem zkrácení času potřebného pro vývoj. Možnost řízení procesů prostřednictvím systému Teamcenter usnadňuje správu životního cyklu vašich produktů a správu produktových variant.

Systémové inženýrství. NX podporuje systémově orientovaný přístup a inteligentní kontrolu vazeb, které zajišťují klíčové vlastnosti návrhu. NX automaticky promítá změny v návrhu do podsestav a dílů, čímž zjednodušuje navrhování v rámci složitých variant.

Modelování tištěných plošných spojů a integrace ECAD systémů. NX propojuje vaše MCAD a ECAD řešení díky asociativnímu přenosu dat a správě návrhů tištěných spojů s fyzickou konstrukcí a umožňuje kontrolu vůlí a virtuální testování návrhu.

Integrace potrubních systémů a kabelových svazků. S NX můžete navrhovat a ověřovat distribuční systémy v návrzích mechanických a elektrických vedení. Konstruktéři mohou rychle aplikovat logické návrhové změny s využitím asociativních propojení mezi rozvržením diagramu distribučních systémů a 3D modelem. Procesně specifické nástroje pro návrhy kabelových svazků omezují chyby a předělávání hotové práce díky zapojení systému kontroly návrhu do jednotného vývojového procesu.

Výhody
  • Zefektivněte vývoj sjednocením všech oborů, disciplín a procesů v jednotném návrhovém prostředí
  • Eliminujte možnost vzniku chyb a nutnost přepracovávání návrhů vašich produktů díky využití nástrojů integrovaných do systému NX, pokrývajících oblasti ECAD a MCAD spolu s návrhem PCB
  • Využijte kompletní sadu funkcí pro elektromechanické simulace, které vám poslouží pro vyhodnocení všech hlavních příčin selhání návrhu a umožní jejich včasnou nápravu
  • Usnadněte vznik návrhu nasazením procesně specifických nástrojů pro návrh plechových dílů, konstrukci, distribučních systémů a kabelových svazků
  • Podpořte produktivitu konstruktérů při práci s velkými sestavami a virtuálními prototypy
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace