Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

NX CAD - Správa konstrukčních procesů

NX slouží jako diskrétní zdroj informací. Díky Teamcenteru se z něj však stává jednotná báze umožňující pracovat globálně rozptýleným skupinám používajícím odlišné technologie, jako by byly jeden tým, čímž umožňuje včasné uvedení vyvíjených výrobků na trh za dosažení maximální kvality.

Správa informací. NX hladce spravuje MCAD, ECAD, CAM, CAE a další produktová data a integruje veškeré technické, marketingové, zákaznické i zákonné požadavky ve vědomostní databázi. Vyspělé vyhledávací nástroje vám umožňují rychle najít produktové informace na základě zadaných podmínek. Týmy tak mohou snadno klasifikovat, lokalizovat a znovu využívat díly, výrobky, procesy či technické znalosti.

Správa struktur a konfigurací. Produktové týmy mohou v různých fázích životního cyklu definovat a připojit více variant produktových kusovníků. Správa řízení možností a voleb vám umožní uspořádat výrobky dle modulů či marketingových požadavků a tak umožní vaší společnosti rychleji reagovat na obchodní příležitosti.

Správa konstrukčních změn a procesů.
Kontrola revizí a verzí a nastavené pracovní postupy workflow vám umožňují sledovat dopad navrhovaných změn, následně tyto změny spravovat a nakonec je provádět. Nástroje pro správu pracovních postupů a procesů workflow automatizují pracovní postupy a vedou produktové informace k revizi a schválení.

Otevřenost aplikace a systémová
integrace
. Iniciativa Open PLM Foundation firmy Siemens dává vaší společnosti možnost integrovat nezbytné ERP, CRM a SCM systémy do vašeho prostředí NX a otevřít se tak novým dodavatelům, obchodním partnerům a zákazníkům.

Výhody
  • Umožněte spolupráci rozptýleným vývojovým týmům, umožňujícím pracovat jako jeden celek bez ohledu na umístění
  • Konstruujte bez ohledu na lokalitu na bázi jednotného zdroje produktových a procesních informací
  • Omezte náklady a urychlete procesy jednotným řízením změn napříč celým životním cyklem výrobku
  • Omezte nejednoznačnost a zefektivněte vývoj prostřednictvím jasných a výstižných vizuálních informací
  • Maximalizujte výkonnost díky sjednocení vývojových aplikací do jednotného prostředí
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace