Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

NX CAM - Obrábění

NX CAM je již pojmem. Poskytuje širokou škálu funkcí pro programování obráběcích strojů v jednotném integrovaném řešení, které vám umožní využít nejnovější obráběcí technologie a výrobní postupy.

Pokročilé možnosti. Vysokorychlostní obráběcí strategie v NX umožňují efektivní hrubovací frézování při zachování plynulého pohybu a konzistentního úběru materiálu. NX také podporuje programování poslední generace multifunkčních obráběcích strojů, včetně funkcí vícekanálového frézování, vrtání a soustružení pro souběžné obrábění v pěti osách. NX podporuje řadu možností flexibilního pětiosého obrábění s mnoha volbami pro řízení os nástroje.

Automatizace programování.
Automatizované obráběcí strategie založené na prvcích (Feature Based Machining), podporované systémem NX, vám umožní automaticky vygenerovat obráběcí postupy pro díry a obráběné plochy modelu dílu. Průvodci a šablony zefektivňují běžné programovací postupy. Tzv. Product Manufacturing Information (PMI) obsažené ve 3D modelu mohou řídit vámi vytvářené obráběcí postupy.

Výstupy připravené pro výrobu. Simulace obráběcích strojů řízené G-kódem prověřují programy v kontextu stroje. Pro vytváření postprocesorů jednoduchou metodou drag & drop můžete využít grafické rozhraní NX Postbuilder. V NX on-line knihovně postprocesů jsou dostupné stovky předdefinovaných vzorů.

Integrovaná výroba dílů. NX CAM je plně integrován s dalšími řešeními NX, takže umožňuje využití všech nástrojů pro asociativní konstrukci dílů, sestav a výkresů v rámci jednotného prostředí. Změny mohou být prováděny velmi jednoduše. Programátoři a výrobní inženýři mohou pracovat s modely dílů, konstruovat upínací přípravky, generovat dráhy nástrojů či modelovat celé stroje pro 3D simulace obrábění.

Výhody
  • Umocněte produktivitu svých obráběcích strojů díky využití nejmodernějších obráběcích technologií a výrobních postupů
  • Ušetřete až 90 procent času potřebného na programování pomocí automatizace rutinních úkonů
  • Programujte rychleji díky zachycení a opětovnému využití osvědčených obráběcích postupů
  • Získejte perfektní výsledek na první pokus pomocí simulace a ověření NC programů v kontextu virtuálního obráběcího stroje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace