Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

ZÁZNAM WEBINÁŘE: NX CAM v praxi

29. 01. 2021

Ve čtvrtek 28.1. 2020 proběhl webinář na téma NX CAM v praxi - Realizace CAM systému ve ŠKODA VAGONKA a.s.

Nestihli jste webinář živě? Vyplňte formulář na odkazu níže a webinář si můžete kdykoliv přehrát. Ihned po registraci obdržíte odkaz pro přehrání.

 

Zhlédnout webinář

 

O webináři

Zajímáte se o obrábění? Frézujete? Soustružíte? Chcete mít své obrábění pod kontrolou? Chcete se dozvědět, jak funguje NX CAM systém od firmy SIEMENS v praxi? Přihlaste se na webinář, který bude praktickou ukázkou víceosého obrábění a také „virtuální prohlídkou“ firmy ŠKODA VAGONKA a.s. Také se dozvíte, jak probíhá obrábění části vagonu na CNC stroji s délkou 28 metrů.

Podívejte se na webinář, který Vás seznámí s možnostmi využití špičkového CAM systému NX (Solid Edge CAM Pro). Jeho komplexnost umožní řešit programátorovi NC strojů mnoho úloh v jediném systému. Šetřete čas tvorbou NC kódů mimo Váš stroj. Mějte své obrábění pod kontrolou, díky integrovaného modulu simulace. Nahlédněte do výroby kolejových vozidel.

Náš webinář je určen pro technology obrábění, programátory CNC strojů, vedoucí firem, konstruktéry a každého, kdo se chce dozvědět, jak zrychlit vývoj Vašich výrobků.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace