Zákaznická sekce
Zapomenuté heslo Založit si účet
Menu
Software a služby nejen pro strojírenské firmyBudete vždy o krok před konkurencí...
Technická podpora

 

Více o pronájmu aplikací Solid Edge

Solid Edge je portfolio cenově dostupných a snadno použitelných softwarových nástrojů, které se zaměřují na všechny aspekty procesu vývoje výrobku - 3D navrhování, simulaci, výrobu, řízení designu a více díky rostoucí ekosystém . Solid Edge kombinuje rychlost a jednoduchost přímého modelování s flexibilitou a kontrolu parametrického modelu - což umožňuje technologie synchronního modelování.

Solid Edge systémové požadavky

Předplatné můžete kdykoliv zrušit. Obchodní společnost Siemens PLM Software Digital River nabízí 10-denní záruku vrácení peněz. Pokud jste zařazeni do plánu automatické obnovy, budete dostávat minimálně jeden e-mail, abychom vám připomněli každé obnovení. Tento produkt je k dispozici také jako permanentní licence licence.

Cena je za jedno pracoviště. Předpisy placení pronájmu jsou vždy za licenci pro jedno pracoviště a platí se buď měsíčně nebo na celý rok (ročně) a jsou účtovány vždy v plné výši na počátku vybraného období.

Solid Edge Design and drafting

 

Základní 3D CAD pro modelování základních součástí, sestav a tvorbu výkresů.

Solid Edge je 3D konstrukční systém, který využívá synchronní technologii pro zrychlení návrhu součástí, rychlejší vytváření revizí a jednodušší recyklace starých součástí. Modelování 3D součástí a sestav, a následná tvorba 2D výkresové dokumentace za pomoci Solid Edge pomáhá společnostem vytvářet unikátní výrobky.

 

 

Solid Edge Design and drafting obsahuje:
  • 3D modelování
  • Koncepční návrh
  • Synchronní technologii

  • Práce s velkými sestavami

 

  • 2D výkresy

  • Import 2D i 3D souborů

  • Integrovaná správa dat

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace